Wygoda

Polecenie Zapłaty to bardzo proste i wygodne narzędzie. Na stronie internetowej wybranego usługodawcy znajdziesz FORMULARZ. Kliknij i... w Twoim życiu zacznie się nowy, beztroski etap. Wypełniony i podpisany formularz (2 egzemplarze) wyślij na adres usługodawcy, a on już zajmie się resztą formalności.

Możesz też skontaktować się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta wystawcy rachunków/faktur, gdzie uzyskasz wszelkie informacje na temat Polecenia Zapłaty, a formularz do wypełnienia wysłany zostanie do Ciebie pocztą.

  • Polecenie Zapłaty jest wygodne, bo płatność inicjuje wystawca rachunku w ustalonym terminie
    Ty masz spokój.
  • Transakcja jest realizowana elektronicznie, co eliminuje ryzyko popełnienia błędu podczas odręcznego wprowadzania danych
    Ty masz pewność.
  • Nie musisz już chodzić na pocztę ani do banku, bo rachunki płacą się same
    Ty masz czas.

Jak widzisz, korzystając z Polecenia Zapłaty możesz ZAKOCHAĆ SIĘ BEZ PAMIĘCI, SPAĆ SPOKOJNIE lub WYJECHAĆ DOKĄD ZAPRAGNIESZ! Bo rachunki płacą się same.


 
Wielu z nas nie potrafi myśleć jednocześnie o płaceniu czynszu, abonamentów telefonicznych i telewizyjnych, gazie, prądzie etc. Najlepiej byłoby, gdyby ktoś to wszystko policzył, podsumował i pobierał jedną opłatę. Wbrew pozorom wraz z ilością sprzętów i usług nasze życie nie stało się łatwiejsze, może nawet skomplikowało się, bo rośnie ilość zobowiązań. Nie ma nic za darmo. Ale na szczęście jest Polecenie Zapłaty, co naprawdę ułatwia życie.

 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF