ITI NEOVISION S.A.

 

 

ITI Neovision S.A. to operator platformy cyfrowej CYFRA+ i nadawca telewizyjnych kanałów premium: CANAL+/CANAL+ HD, CANAL+ Film/CANAL+ Film HD, CANAL+ Sport/CANAL+ Sport HD, CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend oraz kanałów tematycznych: ale kino!, Planete, MiniMini, ZigZap/Hyper, Kuchnia.tv i Domo.tv. Spółka jest czołowym partnerem polskiej piłki nożnej i inwestorem w polską kinematografię. Kanały produkowane i nadawane przez spółkę dostępne są wyłącznie w CYFRZE+ i w sieciach telewizji kablowej.

 CANAL+ to pierwsza w Polsce płatna telewizja typu premium o profilu filmowo-sportowym. Oferta stacji jest dostępna na komplementarnych kanałach CANAL+, CANAL+ Film, CANAL+ Sport, CANAL+ GOL i CANAL+ Weekend, które dają widzom możliwość dogodnego wyboru programów i czasu ich emisji. CANAL+ jest również nadawany w wysokiej rozdzielczości w CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+ Sport HD, a także w pierwszym w Polsce paśmie CANAL+ 3D, gdzie pokazywane są najbardziej atrakcyjne produkcje w trójwymiarze. Programy CANAL+ nie są przerywane reklamami, a w CANAL+ Film, CANAL+ Film HD reklam nie ma w ogóle.

Stacje CANAL+ dostępne są w sieciach telewizji kablowej oraz na platformie cyfrowej CYFRA+, a także jako samodzielna, niezależna od platformy oferta satelitarna pod nazwą Multipakiet CANAL+. CANAL+ należy do spółki CANAL+ Cyfrowy, operatora platformy CYFRA+ i nadawcy kanałów telewizyjnych. 

Więcej informacji: www.cyfraplus.pl, www.canalplus.pl.

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

 

Sprawdź swój BONUS
Oferty wybranych partnerów:
  • Jeśli zdecydujesz się na Polecenie Zapłaty, Twoje składki będą niższe o 3 zł, dzięki czemu będziesz oszczędzać pieniądze każdego miesiąca. więcej›

  • Klienci korzystający z usług stacjonarnych Orange (dawniej Telekomunikacji Polskiej), za aktywację Polecenia Zapłaty i korzystanie z tej formy opłacania rachunków przez 3 miesiące otrzymają 300 punktów w Programie PAYBACK oraz 50 punktów co miesiąc za dalsze korzystanie z tej formy płatności. Klienci korzystający z usług mobilnych Orange (dawniej PTK Centertel), za aktywację Polecenia Zapłaty i korzystanie z tej formy opłacania rachunków przez 3 miesiące otrzymają 300 punktów w Programie PAYBACK. więcej›

  • W specjalnej ofercie sieci T-Mobile, za opłacanie faktur za usługi T-Mobile otrzymasz: 6 promocyjnych pakietów minut. W każdym pakiecie jest 30 promocyjnych minut wymienialnych na 120 SMS. więcej›

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF