Polska Telefonia Cyfrowa S.A.

 

Operatorem sieci T-Mobile i Heyah jest Polska Telefonia Cyfrowa S.A. (PTC), która funkcjonuje od 1996. Obsługuje ona obecnie ponad 13,2 mln klientów oraz obejmuje swoim zasięgiem niemal 100% powierzchni i mieszkańców kraju.

 PTC proponuje klientom usługi w dwóch kategoriach: T-Mobile – obejmujące ofertę abonamentową dla klientów prywatnych i biznesowych oraz Tak Tak – oferta na kartę w sieci T-Mobile i Heyah w systemie pre-paid. Oferta firmy obejmuje usługi głosowe i niegłosowe, w tym również bezprzewodowy dostęp do Internetu blueconnect oraz usługi multimedialne. Klientom biznesowym T-Mobile dostarcza kompleksowe rozwiązania w obszarach komunikacji, transmisji danych i aplikacji specjalistycznych.

  PTC jest jednym z najbardziej znanych sponsorów znaczących przedsięwzięć kulturalnych, sportowych, edukacyjnych i charytatywnych w całym kraju. Do najważniejszych projektów PTC zaliczyć można festiwal filmowy „Nowe Horyzonty”, prestiżowy cykl koncertów jazzowych „Era Jazzu” oraz program społeczny „Razem dla innych”. Za działania sponsoringowe firma została uhonorowana licznymi nagrodami i wyróżnieniami.

Więcej informacji o ofercie i usługach T-Mobile dostępnych jest na stronie

www.t-mobile.pl.

PTC oprócz usług mobilnych oferuje od 2006 roku również usługi stacjonarne świadczone w oparciu o własną infrastrukturę sieciową. Dzięki temu rozwiązaniu jest możliwe połączenie zalet telefonii stacjonarnej z korzyściami telefonii komórkowej w jednej usłudze. Ponadto firma oferuje klientom usługi telefonii i Internetu stacjonarnego w oparciu o infrastrukturę operatorów tradycyjnych.

Aktywny formularz do Polecenia zapłaty w sieci T-Mobile.

Identyfikator Płatności znajduje się na fakturze T-Mobile w sekcji: Sprzedający, w ostatniej linijce

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z T-Mobile

Formularz kontaktowy z T-Mobile

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF