Aviva

Aviva

Aviva działa w Polsce od 1992 roku (do 2009 roku jako Commercial Union). Zdobyła zaufanie 3,5 miliona klientów i zarządza powierzonymi przez nich aktywami o wartości ponad 50 miliardów zł. Aviva w Polsce jest częścią jednej z największych grup ubezpieczeniowych w Europie.

Naszą specjalnością są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia majątkowe oraz inwestycje. Pomagamy ludziom ubezpieczyć swoje życie, zdrowie, dochody i majątek rodziny. Proponujemy też rozwiązania ułatwiające oszczędzanie i inwestowanie pieniędzy na ważne cele, w tym na emeryturę. Ubezpieczamy mieszkania, domy, samochody i majątek firm naszych klientów.

Z naszej oferty można skorzystać, kontaktując się z doradcami ubezpieczeniowymi Avivy oraz w placówkach Aviva Centrum Finansów. Oferujemy też nasze produkty przez telefon i internet, poprzez niezależne agencje, brokerów oraz w bankach. 

Aviva jest firmą przyjazną dla rodzin. Promuje sposób myślenia o przyszłości rodziny, który pomaga ograniczyć ryzyko zakłócenia życiowych planów. Pokazuje, jak ubezpieczenia mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa finansowego najbliższych na wypadek poważnej choroby czy utraty zdolności do pracy. W szczególności potrzebom rodzin odpowiadają ubezpieczenia na zdrowie i życie.

W ubezpieczeniach i programach inwestycyjnych, w których składki opłaca się regularnie, najwygodniej skorzystać z polecenia zapłaty.

Dzięki poleceniu zapłaty „składki płacą się same”, dokładnie na czas i w prawidłowej wysokości. Klient nie musi pamiętać o terminie, zlecać przelewów i ponosić dodatkowych opłat; nie wie, co to opóźnienie płatności, nadpłata i niedopłata.

 

Więcej informacji na temat korzyści płynących z uruchomienia opcji polecenie zapłaty można znaleźć TUTAJ.

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z Aviva

Formularz kontaktowy z Aviva

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF