4Life Direct Sp. z o.o.

4Life Direct jest jednym z najszybciej rozwijających się pośredników ubezpieczeniowych w Polsce, specjalizującym się w bezpośredniej sprzedaży nieskomplikowanych, wygodnych w zakupie i przystępnych cenowo ubezpieczeń na życie.

Model prowadzenia biznesu 4Life Direct wywodzi się z Republiki Południowej Afryki, gdzie pod koniec lat 80-tych założyciele firmy byli pionierami w projektowaniu produktów ubezpieczeniowych dla nasyconego rynku. W ciągu kolejnych 20 lat model ten został z pełnym sukcesem wprowadzony przez nich do Stanów Zjednoczonych i Australii. W  tym  czasie  ponad  dwa  miliony  osób  wybrało wygodę, przystępność cenową    i   łatwość ubezpieczenia się, korzystając z systemu sprzedaży direct.

W roku 2009 grupa 4Life Direct rozpoczęła swoją działalność w Europie i obecnie jest reprezentowana                w Polsce, na Węgrzech i w Wielkiej Brytanii. Od tej pory ponad pół miliona mieszkańców Europy zgłosiło         się bezpośrednio do 4Life Direct, by przedyskutować swoje wymagania w zakresie ubezpieczeń. Niezależnie od bycia liderem w oferowaniu przystępnych ubezpieczeń, osobom starszym, firma oferuje także podstawowe ubezpieczenia młodszym pokoleniom.

4Life Direct sp. z o.o. jest agentem ubezpieczeniowym wpisanym do rejestru pośredników ubezpieczeniowych w Polsce i podlega przepisom prawa polskiego oraz nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). W 2013 roku 4Life Direct po raz drugi została nagrodzona dwoma złotymi medalami za najlepsze contact center              w Europie, a także otrzymała szereg innych wyróżnień: Laur Konsumenta 2011, Jakość Roku 2011 i Firma Przyjazna Klientowi (2010, 2011, 2012, 2013). Od lutego 2013 roku 4Life Direct uczestniczy także w programie Rzetelna Firma. 

Więcej o Poleceniu Zapłaty w 4Life Direct na naszej stronie.

Formularz  Polecenia Zapłaty dostępny jest do pobrania tutaj.


Bonus za aktywację Polecenia Zapłaty:
Jeśli zdecydujesz się na Polecenie Zapłaty, Twoje składki będą niższe o 3 zł, dzięki czemu będziesz oszczędzać pieniądze każdego miesiąca.

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z 4Life Direct

Formularz kontaktowy z 4Life Direct

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

Sprawdź swój BONUS
Oferty wybranych partnerów:
  • Jeśli zdecydujesz się na Polecenie Zapłaty, Twoje składki będą niższe o 3 zł, dzięki czemu będziesz oszczędzać pieniądze każdego miesiąca. więcej›

  • Klienci korzystający z usług stacjonarnych Orange (dawniej Telekomunikacji Polskiej), za aktywację Polecenia Zapłaty i korzystanie z tej formy opłacania rachunków przez 3 miesiące otrzymają 300 punktów w Programie PAYBACK oraz 50 punktów co miesiąc za dalsze korzystanie z tej formy płatności. Klienci korzystający z usług mobilnych Orange (dawniej PTK Centertel), za aktywację Polecenia Zapłaty i korzystanie z tej formy opłacania rachunków przez 3 miesiące otrzymają 300 punktów w Programie PAYBACK. więcej›

  • W specjalnej ofercie sieci T-Mobile, za opłacanie faktur za usługi T-Mobile otrzymasz: 6 promocyjnych pakietów minut. W każdym pakiecie jest 30 promocyjnych minut wymienialnych na 120 SMS. więcej›

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF