Amnesty International Polska

Stowarzyszenie Amnesty International od 2004 roku prowadzi program fundraisingowy (Direct Dialog Campaign) polegający na pozyskiwaniu nowych darczyńców, członków i członkiń dla Amnesty International. Darowizny przekazywane są poprzez polecenie zapłaty.  To dla Amnesty International najkorzystniejsza forma wsparcia, ponieważ minimalizuje koszty administracyjne, a więc zwiększa ilość środków przeznaczonych na działania statutowe.

Amnesty International jest niezależna i bezstronna co oznacza, że nie przyjmuje pieniędzy od rządów i organizacji międzynarodowych. Działalność Stowarzyszenia jest możliwa tylko dzięki wsparciu finansowemu  indywidualnych darczyńców. Dlatego tak ważne jest regularne wsparcie poprzez polecenie zapłaty. To właśnie indywidualni darczyńcy umożliwiają Amnesty International skuteczną walkę o przestrzeganie praw człowieka w Polsce i na świecie oraz przyczyniają się do pozytywnych efektów  kampanii.

Amnesty International jest ogólnoświatowym ruchem ludzi działających na rzecz praw człowieka na świecie     od 1961 roku. Amnesty International bada, dokumentuje i publikuje raporty o przypadkach naruszeń praw człowieka. Co więcej członkowie i członkinie Amnesty International podejmują praktyczne i skuteczne działania w celu powstrzymania naruszeń praw człowieka i pomocy ofiarom tych naruszeń.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej: www.amnesty.org.pl

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z Amnesty International

Formularz kontaktowy z Amnesty International

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF