Berendsen Textile Service Sp. z o.o.

Firma Berendsen Textile Service Sp. z o.o. jest europejskim liderem w branży usługowej związanej  z tekstyliami, do których należą wynajem i serwis odzieży roboczej, mat wejściowych, urządzeń higienicznych będących wyposażeniem łazienek, oraz jedyny w Polsce wynajem i serwis odzieży pranej w bezpyłowej strefie Cleanroom.

 Nasze doświadczenie oparte jest na ponad 150-letniej tradycji firmy. Przez 15 lat naszej działalności w Polsce zaufało nam ponad 12000 klientów. W 2004 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2000, a w 2008 ISO 14001:2004. Nasze zakłady to nowoczesne pralnie przemysłowe, wyposażone w najnowsze maszyny i technologie. Są to ekologiczne pralnie wodne, gdzie wykorzystujemy odzysk ciepła, wody i oczyszczamy nasze ścieki.

 Usługa Polecenia Zapłaty funkcjonuje w naszej firmie od listopada 2011 r., ułatwiając coraz większej grupie klientów regulowanie swoich zobowiązań w ten wygodny i przejrzysty sposób.

http://www.berendsen.pl/

 

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF