Polkomtel Sp. z o.o. operator sieci Plus

 Polkomtel Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów telekomunikacyjnych w Polsce, świadczący usługi pod marką Plus. Jest częścią Grupy Cyfrowy Polsat, największej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce posiadającej 6,1 mln klientów kontraktowych i dostarczającej swoim klientom ponad 16,5 mln usług telefonii komórkowej, płatnej telewizji i dostępu do Internetu. Grupa Cyfrowy Polsat chce być liderem rynku rozrywki w Polsce, tworząc i dostarczając najatrakcyjniejszy kontent oraz produkty telekomunikacyjne, przy użyciu najlepszych najnowocześniejszych technologii, w celu świadczenia wysokiej jakości usług zintegrowanych, adresujących zmieniające się potrzeby swoich klientów i budując najwyższy poziom ich satysfakcji.

Portfel produktów Polkomtel oprócz standardowych usług głosowych obejmuje liczne usługi dedykowane do transmisji danych, usługi informacyjne, rozrywkowe i lokalizacyjne, mobilne płatnoœci, ofertę energii elektrycznej  i wiele innych nowoczesnych rozwiązań przydatnych zarówno użytkownikom biznesowym, jak i indywidualnym.

Polkomtel koncentruje się dziœ głównie na upowszechnianiu mobilnego dostępu do internetu, w tym najnowoczeœniejszej technologii LTE, której jest liderem. Od początku swojej działalnoœci spółka jest pionierem we wdrażaniu najnowszych rozwiązań technicznych i teleinformatycznych na polskim rynku. Dzięki takim technologiom, jak HSPA/ HSPA+, CDMA, czy też starszym technologiom 2G i 3G ponad 99% ludnoœci Polski posiada dostęp do Internetu, nie tylko w największych miastach, ale także na obszarach mniej zurbanizowanych. W zasięgu LTE jest ponad 90% mieszkańców Polski.

Więcej o poleceniu zapłaty w Plusie na www.plus.pl

Tutaj pobierz formularz aktywacji polecenia zapłaty przygotowany specjalnie dla Klientów PLUS.

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z Plus

Formularz kontaktowy z Plus

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF