ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.

ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. rozpoczęło działalność w Polsce 2 sierpnia 1994 roku. Obecnie należy do ścisłej czołówki towarzystw ubezpieczeniowych. ING Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. jest członkiem Grupy ING -międzynarodowej instytucji finansowej prowadzącej działalność w zakresie ubezpieczeń, bankowości oraz zarządzania aktywami w ponad 50 krajach. Grupa ma 60 milionów Klientów i zatrudnia 120 tysięcy pracowników. Grupa ING oferuje pełen pakiet usług finansowych klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Należy do czołówki europejskich instytucji finansowych. Jej aktywa wynoszą 1221 milionów euro.

Oferta Towarzystwa

UBEZPIECZENIA INDYWIDUALNE:

Produkty emerytalno-inwestycyjne - to ubezpieczenia emerytalne na życie z funduszem kapitałowym o charakterze inwestycyjno-oszczędnościowym. W ofercie: "Emerytura-Premium", "Pewny Zysk".

Produkty ochronne - to najtańsza i najprostsza forma ochrony ubezpieczeniowej i zabezpieczenia finansowego wskazanych przez nas osób (lub instytucji) w ściśle określonym czasie. W ofercie: "Ochrona Lwa", "Na wszelki wypadek Lew", "Gwarancja Dochodów Lwa".

Produkty ochronno-inwestycyjne - stanowią finansową ochronę naszych bliskich jak również pozwalają gromadzić i pomnażać kapitał na przyszłość. W ofercie: "Droga Lwa", "Gwarancja Lwa", "Strategia Lwa", "Młody Lew".

Umowy dodatkowe - dają możliwość rozszerzenia ochrony posiadanej w ramach dotychczasowych umów ubezpieczenia na życie.

UBEZPIECZENIA GRUPOWE:

Przygotowane z myślą o małych i średnich przedsiębiorcach chcących zapewnić swoim pracownikom i ich bliskim ochronę życia i zdrowia oraz gromadzenie środków na przyszłość. W ofercie: "Razem w ING".

Więcej informacji znajdą Państwo na www.ing.pl oraz pod numerem infolinii 0 801 20 30 40.


Tutaj znajdą Państwo formularz Polecenia Zapłaty

 

 

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF