RWE Polska S.A.

RWE Polska S.A. to sprzedawca energii elektrycznej ponad 900  tysiącom klientów. Do koncernu RWE należy również firma RWE Stoen Operator, zarządzająca warszawską siecią elektroenergetyczną.

Czerpiemy z europejskich doświadczeń
RWE znajduje się w piątce największych firm energetycznych w Europie. Specjalizuje się w wytwarzaniu, przesyle, dystrybucji oraz sprzedaży energii elektrycznej i gazu. RWE zatrudnia 70  tysięcy osób, zaopatruje 16  milionów klientów w energię elektryczną i 8  milionów klientów w gaz. RWE jest największym producentem energii w Niemczech i trzecim w Wielkiej Brytanii. Obecne jest także w Europie Środkowej. Działa nie tylko w Polsce, ale także w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech. RWE Polska to spółka odpowiedzialna za wsparcie rozwoju koncernu w naszym kraju.

Zawsze dbamy o wygodę naszych klientów
Badając oczekiwania naszych klientów z nową energią tworzymy rozwiązania, ułatwiające kontakt z nami i dopasowane do stylu życia warszawiaków.

Nasze Telefoniczne Centrum Kontaktu z Klientem (22) 821 46 46 pracuje teraz dla naszych klientów 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Wszystkie formalności związane z energią elektryczną klienci mogą załatwić "bez wychodzenia z domu". Zapraszamy również do kontaktu przez e-mail, a preferujących kontakt osobisty chętnie przywitamy w naszych biurach obsługi.

RWE Polska S.A, jako pierwszy dostawca energii w Polsce, umożliwił klientom korzystanie z Polecenia Zapłaty. Zapraszamy do wypełnienia formularza na http://www.rwe.pl/

Formularz aktywacji Polecenia Zapłaty

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b

Kontakt z RWE

Formularz kontaktowy z RWE

Pola wymagane zostały oznaczone symbolem *.

 

4Life DirectAmnesty InternationalAvivaBerendsen Citi HandlowyCyfrowy PolsatDeutsche BankDialogGreenpeaceINGInPost FinanseITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankNetiaOrangePlusRWESferiaSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF