Oszczędność

Polecenie Zapłaty to nie tylko propozycja dla wygodnych i ceniących sobie bezpieczeństwo transakcji, to także dobre rozwiązanie dla oszczędnych. Oszczędzasz czas, ale oszczędzasz też pieniądze, gdyż za polecenie zapłaty bank pobiera tylko symboliczną opłatę lub... nie pobiera jej wcale. Spróbuj sobie przypomnieć, ile złotych dopłacasz, tracąc czas w kolejce do okienka. Zadanie ułatwi Ci Kalkulator Oszczędności.

Kalkulator Oszczędności

Wpisanie danych do dokonania obliczeń jest bardzo proste. Wystarczy chwila zastanowienia i już za moment dowiesz się, ile czasu zabierają Ci formalności związane z płaceniem rachunków i ile pochłaniają one opłat.


W obliczeniach przyjęto następujące założenia: uśredniona opłata za przelew w banku 4,50 PLN, średnia opłata za przelew na poczcie 2,50 PLN, średnia opłata za przelew w sieci płatności gotówkowych 1,86 PLN.


Aktywacja Polecenia Zapłaty trwa średnio 10 minut, a czas i pieniądze zaoszczędzone w skali roku będziesz mógł przeznaczyć na przyjemności!

 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF