Organizacje, które maja mozliwość rozliczania za pośrednictwem polecenia zapłaty sa starannie weryfikowane  i monitorowane przez banki. Dodatkowo sam proces działania polecenia zapłaty podlega ścisłym regulacjom majacym na celu ochrone interesów Klienta.
Gwarancja Polecenia Zapłaty odnosi się do wszystkich poleceń zapłaty. Chroni Ciebie w rzadkich przypadkach, gdy wysokość rozliczenia nie jest zgodna z Twoimi przewidywaniami.

 


 

Gwarancja Polecenia Zapłaty 

1

Gwarancja jest oferowana przez wszystkie banki, które umożliwiaja rozliczenia poprzez polecenie zapłaty. 
2 O każdej zmianie daty lub kwoty obciążenia Twojego rachunku powinienes byc informowany z wyprzedzeniem (zwyczajowo przynajmniej 3 dni robocze). W kazdym momencie możesz zwrócić się do swojego dostawcy z prośba o podanie najbliższego terminu w którym Twoje rachunki zostana opłacone za pośrednictwem polecenia zapłaty.
3

W przypadku gdy kwota płatności za pomocą polecenia zapłaty nie jest zgodna z Twoim przewidywaniem, masz prawo (w ciągu 8 tygodni, firmy 5 dni) do pełnego i natychmiastowego zwrotu zapłaconej kwoty. Gwarantem tego prawa jest Twój bank.

4 W każdym momencie możesz zrezygnować z usługi polecenia zapłaty. Dokonujesz tego poprzez kontakt z bankiem w którym uruchomiłeś tą usługę.

 Zapisane powyżej zasady są częścia porozumienia, podpisanego przez wszystkie banki stosujące polecenie zapłaty. Niezastosowanie się do którejkolwiek z powyższych zasad stanowi złamanie tego porozumienia. Jeśli spotkałeś (spotkałaś) się ze sprzecznym z tymi zapisami działaniem banku, skontaktuj się z nami. Pomożemy wyjaśnić sytuację. 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF