Citi Handlowy

Citi Handlowy powstał w 2001 roku z połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. - najstarszego komercyjnego banku w Polsce - i Citibank (Poland) S.A. stając się częścią Citi, jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć oddziałów w Polsce Citi Handlowy obsługuje dziś ponad 20 tys. Klientów korporacyjnych i 800 tys. Klientów indywidualnych. W ofercie Banku znajduje się bogaty wybór nowoczesnych produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej, a także usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego SA oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Citi Handlowy współpracuje z ponad 200 wierzycielami, wśród których są największe firmy telekomunikacyjne, ubezpieczeniowe czy telewizje kablowe. Citi Handlowy jako pierwszy Bank w Polsce zaoferował klientom Polecenie Zapłaty na Telefon - usługę znacząco upraszczającą i przyspieszającą proces ustanawiania polecenia zapłaty. Osoby posiadające Konto Osobiste w Citi Handlowym mają możliwość ustanowienia polecenia zapłaty podczas jednej rozmowy telefonicznej z Doradcą CitiPhone.

 

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF