Formularz aktywacji

Już tylko dwa kroki dzielą Ciebie od aktywowania Polecenia Zapłaty.

 Krok 1
Poniżej znajdziesz listę banków zaangażowanych w aktywną promocję polecenia zapłaty. Jeśli na liście znajdziesz bank w którym posiadasz rachunek otrzymasz informacje w jaki sposób możesz aktywować polecenie zapłaty poprzez bankowość elektroniczną. W takim przypadku zakończyłeś proces. Jeśli Twojego banku nie ma na poniższej liście wybierz "...inny bank niewymieniony na liście" i przejdź do punktu 2. 

 Krok 2
Poniżej znajdziesz interaktywny formularz on-line, za pomocą którego przygotujesz wniosek aktywacji Polecenia Zapłaty. Wypełnij go i wydrukuj wygenerowany plik PDF . W formularzu podaj swoje dane (imie i nazwisko oraz adres celem identyfikacji u dostawcy usługi - dane te nie są weryfikowane lecz powinny być podane). Dodatkowo musisz podac numer rachunku należącego do CIebie, rachunek ten będzie obciążany opłatami. Oczywiście musisz być uprawniony do dysponowania wymienionym rachunkiem. Dodatkowo musisz podać identyfikator płatności. Z reguły jest to numer przyznany przez dostawcę usługi (numer Klienta). W przypadku wątpliwości co do identyfikatora płatności, skontaktuj się z dostawcą usługi (firmą z której otrzymujesz faktury).

Krok 3
Podpisz wniosek w oznaczonych dwóch miejscach. Nie zapomnij podać miejsca i daty wypełnienia wniosku. Następnie zanieś tak przygotowany wniosek do dowolnego oddziału twojego Banku lub placówki Wierzyciela (firmy z której otrzymujesz faktury, a chcesz je opłacać poleceniem zapłaty). Wniosek też możesz przesłać poczta na adres dostawcy usługi. 

Sprawdź także czy w Twoim banku nie istnieje możliwość aktywowania polecenia zapłaty bez wychodzenia z domu ! Być może Twój bank udostępnił taką funkcjonalność w bankowości elektronicznej.

Dane wierzyciela

   
(10-cio cyfrowy NIP/NIW wierzyciela)

Dane banku

Informacja:
Zacznij od sprawdzenia czy Twój bank umożliwia aktywację polecenia zapłaty dla wybranego wierzyciela z poziomu bankowości elektronicznej. Z poniższej listy wybierz swój bank. Jeśli chcesz wygenerować formularz na naszej stronie, wybierz "inny bank" i przejdź dalej.
Wybierz bank, aby sprawdzić, czy nie możesz aktywować Polecenia Zapłaty bezpośrednio z poziomu systemu bankowości elektronicznej tego banku.
... nie udostępnia w swoim systemie bankowości elektronicznej możliwości aktywowania Polecenia Zapłaty on-line. Wypełnij pola formularza, wydrukuj wniosek, podpisz go i zanieś do najbliższej placówki wierzyciela.
Jeśli wybrano tę opcję to prawdopodobnie: - zgody danego wierzyciela nie można aktywować elektronicznie w Twoim banku, - posiadasz rachunek w banku, który nie przekazał nam informacji o tym czy umożliwia aktywację polecenia zapłaty poprzez swoje systemy. Jednak nic straconego. Wypełniając poniższe pola możesz wygenerować formularz, który po wydrukowaniu dostarcz do biura obsługi Klienta wybranego partnera. Zostanie on przekazany do Twojego banku, a Ty będziesz cieszyć się korzyściami z tej formy opłacania rachunków.

Dane posiadacza rachunku bankowego (Twoje dane)

a


(np. abonament, rata kredytu, itp. - max 20 znaków)

b


Jeśli nie chcesz podawać swoich danych na tej stronie, możesz pobrać druk zgody i wypełnić go na swoim komputerze. Następnie wydrukuj go i oddaj w biurze obsługi Klienta firmy, której rachunki chcesz w ten sposób opłacać.

                                                                                 Formularz aktywacji

                                                                 Formularz zgody (do pobrania)

4Life DirectAllianzAmnesty InternationalBerendsen Cyfrowy PolsatDeutsche BankGreenpeaceITI NeovisionKrajowa Izba RozliczeniowamBankOrangePlusSOS Wioski DziecieceT-MobileUPCVisirunWWF